NEDA Rayaneh

راهنمای خریدمبلغ سرویس ها
قیمت های مندرج در سایت بصورت روزانه و براساس آخرین تعرفه موسسه به روز می گردد و تا زمان نمایش بر روی سایت به منزله پیش فاکتور ودارای اعتبار می باشد در مواردی که سرویس دارای تخفیف باشد، مبلغ تخفیف نیزدر فاکتور صادر شده درج خواهد گردید.

هزینه مالیات بر ارزش افزوده به مبالغ اضافه و در فاکتورها محاسبه می گردد.

واریز به حساب (برای کلیه مشتریان)
کلیه مشتریان می توانند وجه سرویس خود را به صورت واریز به یکی از حسابهای موسسه با مشخصات ذیر پرداخت نمایند.

"بانک پارسیان شعبه آرژانتین به شماره حساب ‎811-00000422-007 به نام موسسه ندارایانه
"بانک سرمایه شعبه بنی هاشم به شماره حساب 1-193015-810-1027 به نام موسسه ندارایانه (شماره شبا 790580102781000193015001 IR)"


پرداخت اینترنتی
پرداخت وجه خرید و تمدید سرویس به صورت اینترنتی از طریق این سایت با اتصال به سامانه های بانک پارسیان و بانک سامان توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر می باشد. در صورت انتخاب هریک از این بانک ها سیستم به طور خودکار به سامانه بانک مربوطه متصل شده و کلیه عملیات پرداخت در سامانه ی آن بانک انجام می گردد.

پس از خرید هریک از سرویسها بصورت آنلاین یک شماره پیگیری برروی فاکتور موقت مشتری قید میگردد و آن فاکتور علاوه بر نمایش برروی صفحه به آدرس پست الکترونیک مشترک نیز ارسال میگردد و اصل فاکتور نیز با درخواست مشترک در محل موسسه و یا از طریق پست دراختیار وی قرارداده میشود.

در صورت انصراف ازخرید هر یک از خدمات خریداری شده (به غیر از سرویس دامنه) مشتری میتواند طی 7 روز کاری پس از تاریخ فاکتور جهت عودت وجه با واحد فروش مؤسسه تماس حاصل نموده تا در صورت عدم استفاده از سرویس خریداری شده نسبت به پرداخت وجه به ایشان اقدام لازم صورت پذیرد. لازم به ذکر است اعلام شماره پیگیری دریافت شده در هنگام خرید جهت انجام فرآیند عودت وجه الزامی است.

نحوه ارائه سرویس
پس از تکمیل فرم های مربوطه و ارسال آن به همراه مدارک مورد نیاز و پرداخت وجه سرویس توسط مشترکین کلیه خدمات از طریق پرسنل واحد فروش انجام و اطلاعات سرویس مورد درخواست مشترک از طریق پست الکترونیک و یا تماس تلفنی در اختیار وی قرار داده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22509700 تماس حاصل فرمایید.

 
 

دسترسی سریع: