NEDA Rayaneh

سرویس پهنای باند
فرم درخواست سرویس پهنای باند
توافقنامه سطح خدمات (SLA)
پهنای باند اینترنت اختصاصی
موسسه ندا رایانه با مجوز رسمي از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران به عنوان ISDP مجاز، با بهره گيري از پهناي باند وسيع از طريق فيبر نوري و با استفاده از آخرين تکنولوژی پيشرفته جهاني، امکان ارائه پهناي باند اینترنت اختصاصي به متقاضيان را فراهم نموده است.

روشهای ارائه سرویس پهنای باند اینترنت اختصاصی
1) بستر INTRANET
در این روش با استفاده از سیم مسی موجود در محل مشترک ( تا سقف 2 مگا بیت در ثانیه) و یا فیبر نوری ( تا سقف 155 مگا بیت در ثانیه) مشترک به شبکه اینترانت کشور متصل شده و یک ارتباط اختصاصی بر روی اینترانت بین موسسه و مشترک برقرار و پهنای باند در کمترین مدت پس از درخواست مشترک قابل دریافت می باشد.

2) بستر Wireless
ندارایانه با راه اندازی و تجهیز 15 پایگاه بی سیم، پوشش گسترده ای را در سطح شهرهای تهران، کرج و مناطق صنعتی استان تهران جهت ارائه سرویس پهنای باند بصورت بی سیم بوجود آورده است. این روش در مکان هایی که از امکانات مخابراتی ضعیفی برخوردارند و امکان دریافت سرویس مخابراتی نظیر Intranet و IP-MPLS و PTP مقدور نبوده و یا زمان بر است، مناسب و قابل اجراست.

در این روش پس از امکان سنجی محل شرکت در صورت وجود دید مستقیم بین یکی از پایگاه های موسسه و محل مشترک، سرویس در کمتر از سه روز کاری ارائه می گردد.

مزایای استفاده از سرویس پهنای باند اینترنت اختصاصی
این سرویس در مقایسه با سرویس های اشتراکی مانند ADSL و بی سیم اشتراکی (WI-MAX ) دارای مزیت هایی به شرح زیر است:

  • پایداری و ثبات در سرویس پهنای باند به دلیل وجود تجهیزات، پورتها و پهنای باند اینترنت اختصاصی و پهنای باند پشتیبان، بسیار بالا می باشد.
  • مجموع عرض باند خریداری شده به صورت تضمین شده در اختیار مشترک می باشد.
  • تعداد آدرس های Static Valid IP به تعداد مورد نیاز مشترک قابل ارائه است.
  • ارائه خدمات ویژه نظیر BGP، VOIP و ... امکان پذیر می باشد.
  • مشترک می تواند نمودار مصرف خود را در هر لحظه از طریق نرم افزار MRTG مشاهده نماید.


توجه: در پایان مدت اشتراک سرویس IPC و یا همزمان با خاتمه اشتراک اینترنت ، IP های تخصیص داده شده به مشترک منقضی و غیر قابل استفاده خواهد بود.

دارای مجوز ISDP به شماره ١١٨-١٦-١٢ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به آدرس اینترنتی www.cra.ir
 
 

دسترسی سریع: