راهنمای خرید

مبلغ سرویس ها

قیمت های مندرج در سایت به صورت روزانه و بر اساس آخرین تعرفه موسسه به روز می گردد و تا زمان نمایش بر روی سایت به منزله پیش فاکتور و دارای اعتبار می باشد. در مواردی که سرویس دارای تخفیف باشد، مبلغ تخفیف نیز در فاکتور صادر شده، درج خواهد گردید.
هزینه مالیات بر ارزش افزوده به مبالغ اضافه و در فاکتورها محاسبه می گردد.

واریز به حساب (برای کلیه مشتریان)

کلیه مشتریان می توانند وجه سرویس خود را به صورت واریز به یکی از حساب های موسسه با مشخصات ذیل پرداخت نمایند:

  • بانک پارسیان شعبه آرژانتین به شماره حساب 811-00000422-007 به نام موسسه ندارایانه
  • بانک پاسارگاد شعبه بنی هاشم به شماره حساب 1-13226838-8100-387 به نام موسسه ندارایانه

پرداخت اینترنتی

پرداخت وجه خرید و تمدید سرویس به صورت اینترنتی از طریق این سایت با اتصال به سامانه های بانک پارسیان توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذبر می باشد.
پس از خرید هر یک از سرویس ها به صورت آنلاین، یک شماره پیگیری بر روی فاکتور موقت مشتری قید می گردد و آن فاکتور علاوه بر نمایش بر روی صفحه، به آدرس پست الکترونیک مشتری نیز ارسال می گردد و اصل فاکتور نیز با درخواست مشتری در محل موسسه و یا از طریق پست در اختیار وی قرار داده می شود.

انصراف از خرید

در صورت انصراف از خرید هر یک از خدمات خریداری شده (به غیر از سرویس دامنه) مشتری می تواند طی 7 روز کاری پس از تاریخ فاکتور، جهت عودت وجه با واحد فروش موسسه تماس حاصل نموده تا در صورت عدم استفاده از سرویس خریداری شده، نسبت به پرداخت وجه به ایشان اقدام لازم صورت پذیرد.
لازم به ذکر است اعلام شماره پیگیری دریافت شده در هنگام خرید جهت انجام فرآیند عودت وجه الزامی است.

نحوه ارائه سرویس

پس از پرداخت وجه سرویس توسط مشتری، اطلاعات سرویس مورد درخواست مشتری از طریق پست الکترونیک در اختیار وی قرار داده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22509700 تماس حاصل فرمایید.